O nas

img1Zajazd Kasztelan buduje swoją tradycję już od 2000r. Położony jest przy trasie 560 Sierpc-Golub-Dobrzyń w miejscowości Białasy, 4km od Sierpca. Jest to znacznie więcej niż tylko lokal, w którym można zjeść smaczny posiłek czy wypić drinka. Wyjątkowy charakter i atmosfera czyni z niego wymarzone miejsce na świętowanie specjalnej okazji, uczczenie sukcesu, jak też spotkanie biznesowe lub rodzinne.
Imprezy okolicznościowe zorganizowane w Zajeździe Kasztelan na długo zapadną w pamięci Państwa gości. Z pewnością docenią oni indywidualny wystrój, smaczną kuchnię i miłą obsługę. Przyjemnie spędzony czas stanie się źródłem wielu rozmów i ciepłych wspomnień.Naszym największym atutem jest restauracja, która serwuje smaczne, tradycyjne polskie dania.
img1
Zapraszamy Państwa na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku i wrzawy. Sąsiedztwo lasów i zielonych terenów stwarzają wyśmienite warunki do uprawiania czynnego wypoczynku. Wiosenne spacery, grzybobranie, jagody oraz kuligi to tylko nieliczne z atrakcji przygotowanych przez nasz las.

Od samego początku naszej działalności świadczymy usługi na wysokim poziomie, dbając o każdy szczegół. Nasi goście cenią nas za kompleksową ofertę, wysoką kulturę obsługi, smaczne menu oraz komfortowe warunki wypoczynku.

  • Aktualności

    Die Bewertung dieses Geldes wird anhand Ihres ersten Depots gemessen, sodass Sie sicher sind, dass Sie sie vorsichtig lernen. Wenn Sie sich entschloss... czytaj dalej »